tábor fesztivál

strand fesztivál

MTI

XXIII. Sakura Karate Kupa eredmények
XXIII. Sakura Karate Kupa eredmények2023. április 22-én szombaton rendezték a szombathelyi Vívóakadémia termében a XXIII. Sakura Karate Kupát. Sopronból két egyesület képviseltette magát és szép eredménnyel tértek haza a versenyzők.
A Bushido-Viadukt SE két versenyzője indult a mezőnyben. Rausch Dániel kumitében 2. helyen végzett, míg Balla Dániel a dobogó legfelső fokára állhatott.
A Shotokan Tigrisek SE nagyobb csapattal érkezett és rengeteg éremmel tért haza. A kisebbek szivacs kumitében és kiba dachi kumitében is megméretették magukat a formagyakorlat mellett. A nagyobbak már a WKF szabálykönyv alapján küzdöttek. 12 arany, 7 ezüst és 9 bronz érem mellett rengeteg 5. hely is begyűjtésre került. A legfiatalabb versenyző Bors Ádám volt, akik a 6-7 éves kategóriában egy arany és egy bronz érmet szerzett. A felnőttek között Gáncs Krisztián, egyesületünk vezetője két arany érme mellett Kocsis Árpás is szerzett egy ezüst érmet formagyakorlatból.