tábor fesztivál

strand fesztivál

MTI

SC Sopron - ASK Kohfidisch 7-1 (3-0)
SC Sopron - ASK Kohfidisch 7-1 (3-0)A felnőtt csapat ma játszotta harmadik felkészülési mérkőzését. Ezúttal az osztrák ASK Kohfidisch volt az ellenfél. A találkozó első félideje 3-0-as hazai vezetéssel ért véget. A második félidőben még tovább növelték előnyüket, a mérkőzés pedig 7-1-es hazai győzelemmel zárult.

A Csapat következő összeállításban lépett pályára a találkozón:
Kezdők:
Majer Péter, Kádár Richárd, Kelemen Dávid, Tóth Adrián, Gáncs Gergő, Holzmann Patrik, Tóth Péter, Purt Patrik, Honyák Máté, Kocsis Ármin, Kovács Alex
Cserék: Tóth Olivér, Jéger Benjamin (60.p.) Varga Gergő (46.p.) Göndöcs Richárd (60.p.), Kocsis Csaba (60.p.), Gere Richárd (60.p.), Krizsonits Mátyás (46.p.), Boda Adrián (46.p.), Németh Viktor (46.p.)
Gólszerzőink: Purt (15.p., 55.p.), Kocsis Á. (20.p., 24.p.), Krizsonits (60.p., 67.p.), Kocsis Cs. (80.p.)

Ágoston Zsolt vezetőedző nyilatkozata: A felkészülés harmadik hetében tart a csapat. Hétközben elég kemény munka folyt az edzések alatt, ez az összecsapás pedig azt szolgálta, hogy egy jó mérkőzést játsszunk a hét zárásaként. Következő edzőmeccsüket február 1-jén, pénteken 19 órától játsszuk a Lockenhaus csapata ellen a Soproni Vasutas Sporttelepen. HAJRÁ SC SOPRON! (SC Sopron)